TELMARK

POZNAJ NAS

MY BUDUJEMY, TY ODPOCZYWASZ.

MAMY 30 LAT

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług „TELMARK” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zostało powołane przez Zgromadzenie Wspólników w dniu 29 listopada 1991 roku. Spółka została wpisana do Rejestru Handlowego w Sądzie Rejonowym w Łodzi pod numerem B-3710. Aktualnie wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000022262. Działalność gospodarczą firma rozpoczęła w dniu 16 marca 1992 roku.

Prace wykonujemy kompleksowo i „pod klucz”, to jest od przyjęcia zlecenia poprzez wykonanie projektu, realizację inwestycji i przekazanie inwestorowi do eksploatacji.

NASZA OFERTA

OBEJMUJE:

Usługi budowlane – w zakresie projektowania i wykonawstwa, w tym także remonty i wykończenia wnętrz.

Projektowanie i budowę sieci elektrycznych.

Projektowanie i budowę sieci telekomunikacyjnych tradycyjnych, optotelekomunikacyjnych (światłowodowych), okablowań strukturalnych oraz przełączenia kabli w węzłach łączności.

Projektowanie i budowa kanalizacji teletechnicznej i mikrokanalizacji światłowodowej.

Usługi fotowoltaiczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDUJEMY SOLIDNIE

RZETELNIE I PORZĄDNIE

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!

42 716 24 49

CERTYFIKAT ISO 9001:2008

Firma posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci telekomunikacyjnych, multimedialnych i internetowych oraz świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego pierwszego stopnia. System zarządzania jakością jest zorientowany na ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług oraz dostosowywanie ich do technicznych i ekonomicznych wymagań naszych Klientów.

REFERENCJE