TELMARK

USŁUGI BUDOWLANE

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ:

PROJEKT BUDOWLANY

DLA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ I TELEKOMUNIKACYJNEJ

Przede wszystkim stworzymy projekt budowlany (sieci energetycznej i telekomunikacyjnej, instalacji OZE), który da się wykonać. Nasi projektanci zawsze przed rozpoczęciem pracy nad projektem dokonują wizji lokalnej, dzięki czemu wiedzą, z czym mają do czynienia.

PROJEKT WYKONAWCZY I KOSZTORYS ROBÓT

Zajmiemy się również stworzeniem projektu wykonawczego. Nasi projektanci zawsze przed rozpoczęciem pracy nad projektem dokonują wizji lokalnej, dzięki czemu wiedzą, z czym mają do czynienia. Poza tym przygotujemy także kosztorys robót.

BUDOWA OD A DO Z

Nasze budowy realizuje profesjonalna ekipa budowlana, która była i jest wykonawcą generalnym dużych inwestycji, budowała i nadal buduje wielomilionowe inwestycje w ramach zamówień publicznych. Oczywiście nasi pracownicy działają tak, aby Klient nie musiał ingerować w proces (projektowanie, tworzenie, uruchamianie, zgłaszanie do urzędów, zajmowanie się energetyką czy podłączaniem instalacji – zajmuje się tym osoba od nas z uprawnieniami. Poza samodzielnymi fachowcami najwyższej klasy nasz Klient może też liczyć na kompleksową instalacje fotowoltaiczną.

REMONT I WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Szybko i terminowo, dokładnie i taktownie – tak pracują nasi ludzie. Zaufaj nam, a my doprowadzimy Twoją przestrzeń do stanu używalności.

INSTALACJA SIECI ELEKTRYCZNEJ

Zajmujemy się zarówno wykonywaniem projektów instalacji elektrycznych, jak i ich realizacją. Mamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń, uprawnienia SEP, certyfikaty instalatorów i projektantów.

INSTALACJA SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ

(W TYM ŚWIATŁOWODOWEJ)

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem w zakresie:

 • budowy kanalizacji technicznej pierwotnej, wtórnej i rurociągów kablowych;
 • budowy sieci światłowodowych;
 • budowy linii kablowych kablami miedzianymi i światłowodowymi z montażem i pomiarami;
 • budowy sieci informatycznych i instalacji komputerowych;
 • modernizacji istniejących systemów łączności dla potrzeb central cyfrowych;
 • prowadzenia serwisu i nadzoru sieci telekomunikacyjnych.

NASZA KADRA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNA POSIADA UPRAWNIENIA:

 • projektowe w specjalnościach instalacji technicznych i elektrycznych oraz konsturkcyjno-budowlanych;
 • do kierowania robotami budowlanymi w telekomunikacji wraz z infrastrukturą towarzyszącą;
 • auditorów wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakości ISO 9001:2008;
 • poświadczenia bezpieczeństwa osobowego;
 • w zakresie OZE uprawnienia UDT do instalowania paneli fotowolaticznych.

MONTAŻ INSTALACJI

FOTOWOLTAICZNEJ

Zajmujemy się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, pozyskiwaniem dofinansowań oraz błyskawicznym montażem paneli fotowoltaicznych. Projektujemy tak, aby zmaksymalizować korzyści płynące z energii słonecznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG,

MOŻESZ LICZYĆ NA:

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Nasi pracownicy przywiązują dużą wagę do tego, aby każdy Klient czuł się bezpiecznie. Wiedzą, że nie musisz znać się na projektowaniu, budownictwie czy energii OZE, dlatego wytłumaczą Ci, jakie są korzyści i wady poszczególnych rozwiązań oraz jak wygląda proces budowlany realizowanej dla Ciebie usługi. Znajdujemy czas na spokojną rozmowę z Klientem, nie robimy tzw. masówki. Ponadto możesz liczyć na precyzyjną i uczciwą wycenę.

POSZANOWANIE TWOJEGO CZASU

Minimalizujemy Twoje zaangażowanie w realizację projektu. Zajmujemy Ciebie tylko na tyle, na ile to jest konieczne. Resztą zajmujemy się sami. Usługa jest wykonywana przy Twoim minimalnym zaangażowaniu, za to fachowo i zgodnie ze sztuką. Korzystając z naszych usług, na pewno nie będziesz tracić czasu na jeżdżenie od specjalisty do specjalisty.

TERMINOWOŚĆ

Pracujemy dla Ciebie najszybciej jak to możliwe, ustalamy realny deadline i trzymamy się go! Pracujemy szybciej niż konkurencja, ponieważ mamy bazę stałych dostawców, mamy swoje materiały na magazynie, mamy stałych pracowników, a w większości hurtowni mamy pierwszeństwo, jeżeli chodzi o czas realizacji zamówienia.

FACHOWCY

Nasi pracownicy to profesjonaliści, posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, są zatrudnieni na umowę o pracę. Pracują solidnie, rzetelnie i porządnie – można im zaufać.

OSZCZĘDNOŚĆ

Jeżeli zamówisz u nas projekt wraz jego realizacją, możesz zaoszczędzić nawet do 30%. Stali Klienci również mogą liczyć na zniżki.

PORZĄDEK

Szanujemy Twoją własność, dlatego dbamy o to, aby miejsce budowy pozostawić w nienagannym porządku. Nasi pracownicy, kończąc dzień pracy, zbierają narzędzia i sprzątają po sobie.

W RAMACH WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ OTRZYMUJESZ GWARANCJE!

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA:

24 miesiące + gwarancja producenta

REALIZACJA BUDOWY:

24 miesiące

ZAMÓWIENIE PUBLICZNE:

do 60 miesięcy

Zamów bezpłatną konsultację!

42 716 24 49

NAPISZ DO NAS